Mutsuzluk bir kader değil, sadece yanlış bir seçim! Mutluluk bilinçli seçiminiz olsun!
Evridiki Dakos
Evridiki Dakos Kimdir?

Merhaba, 

Dijital Dünyama Hoşgeldiniz! :)

Ben Evridiki Dakos. Aslen ve hala faal bir İngilizce Öğretmeni, Teacher Trainer, İngilizce Çocuk Eğitim Kitapları ve Materyalleri Yazarı, Anaokulu Öğretmeni, Montessori Teacher Asistant, Cambridge ESOL Sınav Koçu, Konferans Konuşmacısı olan ben, kendimi tanımaya başladığım lise yıllarımdan bu yana spiritüel bilgiler ışığında yaşamaya ve hep bu alanda görünenin arkasında olanı yani görünmeyeni anlamaya, her gün kendimden daha iyi biri olabilmek adına, hala devam etmekte olan İngilizce kariyer bilgilerime paralel olarak kendimi spiritüel açıdan da bilgilendirmeye ve geliştirmeye çalıştım.

NLP, KUANTUM, BİLİNÇALTI, RUHSAL FARKINDALIK, ENERJI BEDEN-MERIDYENLER ÇALIŞMASI VE ASANALAR, MEDİTASYON, NEFES, REİKİ, KUANTUM EFT, ENERJİSEL RİTÜELLER, ATALARDAN BAĞ KESME, ENERJİ VAMPİRLİĞİNİ DURDURMA - NEGATİF ENERJİ BAĞI KESME, ÇEKİM YASASI, İLİŞKİLER VE DİŞİLİK, BİLİNÇALTI-SUBLIMINAL MESAJLARLA YAŞAMI YENİDEN PROGRAMLAYARAK YAPILANDIRMA, SARKAÇ-ÇAKRA DENGELEME, ENERJİ VE BİLGİ KANALLIĞI, TRANSANDANTAL MEDITASYON, THETA HEALING, EVREN'İN DİLİ, OLUMLAMALAR, TRANS ÇALIŞMALARI, TEMEL HİPNOZ, SELF HİPNOZ, PARTS, 7 PATH HYPNOSIS, QUANTUM TOUCH, SUÇLULUK VE CEZA DÖNGÜSÜ, DMP (DAS - Geçmiş Yaşam Regresyon Terapistliği), ŞAMANİK YOLCULUK, 4.YOL, ŞAMANİK RİTİM MEDİTASYONU ve ARINMA, SES BANYOSU, SİSTEMİK KONSELASYON-AİLE DİZİMİ, PETER HESS SES ÇANAKLARI İLE SES MASAJI ve MEDİTASYON ve benzeri konular ile ilgili gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok çalışmaya katıldım ve eğitimini aldım. Şimdilerde Seraphim Blue Print enerji şifa eğitimi ve Organizasyonel/Kurumsal, Masal, Vizyonlar ve Rüyalar ile ilgili Konstelasyon  Eğitimleri ile  tamamladığım Aile Dizimi/Konstelasyon egitimimin  üst modullerini almaktayım.

1994 yılında, lise yıllarımdan beri hayranı olduğum Leo Buscaglia'nın "Sevgi Sınıfı"ndan esinlenerek "Evrensel Sevgi" adı altında "ücretsiz seminer ve workshoplar" düzenleyerek "NEW AGE" akımının öncülüğünü yaptım. Katılımcıların ve benim yaşamımı olumlu yönde etkileyen ve değiştiren, bu verimli, farkındalık ve sevgi dolu toplantılara belli bir zaman sonra maalesef son vermek zorunda kaldım. Daha açık ifade etmek gerekirse almadan sadece vererek, Alma - Verme Yasasına göre özellikle maddi açıdan "dengeyi" kuramayınca bu toplantıları daha fazla sürdüremedim. İleride tekrar devam etme umudu ile kendi yaşam serüvenimde keşiflere aynı hızla devam ettim, beni okuduğunuz bu günlere kadar. Hala öğrenmeye ve kendimi geliştirerek dönüştürmeye devam ediyorum. Öğrenmenin, gelişimin ve dönüşümün sonu yok. "Ben oldum. Tamam!" demek mümkün mü?... Yola devam. :) Kendimi bildiğim günlerden, bugünlere kadar bıkmadan, usanmadan, büyük bir heves ile hep profesyonel bir öğrenci olarak yaşadım. Benim için yaşamda en büyük haz bu!

"Yaşamak, Sevmek ve Öğrenmek", yaşam felsefemi anlatan üç temel kelime.

En büyük hazinem ve tutkum ise sahip olduğum 9.000 kitabım ve tabii ki kızım başta olmak üzere tüm sevdiklerim ve evde bize yaşam sevinci ve huzur veren kadife tüylü dostlarımız; kediciklerimiz!

Koşulsuz Sevgi, Evrensel Barış ve Koşulsuz Kabul ile huzur içinde, mutlu ve doyumlu yaşamak, kendini bilmek ve özünü bulmak, sevgimizi ve bilgimizi paylaşmak, dürüstlük ve insanlık başlıca inanç ve hedeflerimdendir.

Bu inanç ve hedeflerime dayanarak, bana, size ve bütüne faydalı olması niyeti ile, yıllar boyu edindiğim bilgilerin ışığı altında, bu serüvenli ama bir o kadar da keyifli geçen tekamül yolculuğumda elde ettiğim kazanımları; dönüşüm deneyimlerimi ve becerilerimi gerek blogum, gerekse workshoplar ve yüzyüze veya telefon/internet üzerinden gerçekleştirdiğim bireysel seanslar aracılığı ile sizinle paylaşmak istiyorum. Birlikte çalışmamız için yaşadığım şehirde, Istanbul'da olmanız gerekmiyor!

Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanırım, tıpkı sizin beni şu an bir tesadüf eseri bulmadığınıza inandığım gibi. :) Hepimiz hem öğretmen, hem de öğrenciyiz. Her öğretmenin bir öğrencisi, her öğrencinin de bir öğretmeni vardır ve her ikisi de karşılıklı birbirini geliştirir ve şifalandırır.

Burda ve benimle birlikte aradığınız cevapları bulmanızı umut ediyor, kendinizi bulma ve geliştirme serüveninizi sağlıkla, kolaylıkla ve mutlulukla deneyimlemenizi diliyorum.

Dönüşüm serüveninizde benim desteğimi seçme durumunda iletişim bilgilerim. Bazı çalışmalar dışında telefonla da çalışabiliriz! Istanbul'a ya da ofisime gelmeden de yanınızda olabilirim!

"Ben oldum. Tamam!" demek mümkün mü?... Yola devam. :)

Işık ve Sevgi ile kalın,

Evridiki DAKOS


Olumlama Kartları

Kuantum Dönüşüm çalışmalarında kullanılan, el Yapımı Mucizevi Kuantum Olumlama Kartları Satın Al

Sübliminal CD

Size özel hazırlanan subliminal mesajlarla geleceğinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Satın Al

LİSTEMİZE KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN

Geribildirimler
Ayşe .

Seans almak için sabırsızlanıyorum. Hemen yarın çalışmaya alın beni.

20 Temmuz 2016
Ferda E.

Niyetin ve inancın gücü...!!!

Olumlama Kartları ve Kart Analiz Seansı alan bir danışanımdan harika bir geribildirim! :)

Değerli eğitmen meslektaşım Ferda Hanım,

Güzel sözlerinize çok teşekkür ederim... ayrıca bu paylaşımı yaparak hepimize ümit ve moral olduğunuz için hepimiz adına çok teşekkür ediyorum!

Bolluk ve bereketinizin, şansınızın devamını diliyorum. :)

Telefonla kart analiz seansında, yaptığımız o özel çalışmada gün yüzüne çıkan konuları da halleder ve önerdigim kart çalışmalarını da yaparsanız, Allahın izni ile kapılar ardına kadar size açılacak...

Kapıların açılacağına dair aldığınız ilk işaret taksicinin sizden gerekenden çok daha azını alması, bolluk ve bereketinize ihtiyacınız olduğu bir anda bir nevi destek vermesi..

Ve bana bahsettiğiniz yoktan var olan arkadaş desteği, özel dersler ve MÜDÜRLÜK gibi aynı anada 2 iş teklifi almanız...

Bunların hepsi mucize!!! Mucize bir objeyi düşünce ile hareket ettirmek vs değil!

Mucize ihtiyacımız doğrultusunda umulmadık zamanada bize maddı ya da manevi desteğin verilmesidir!

Şükürler olsun! Şifanız daim olsun! Öyle de OL'du! :)

Işık ve Sevgi ile,

Evridiki Dakos

MUTSUZLUK BİR KADER DEĞİL, SADECE YANLIŞ BİR SEÇİM!
BİLİNÇLİ SEÇİMİNİZ MUTLULUK OLSUN!

08 Mart 2017
Melek B.

İlk adım olarak, 3lü paket yaz promosyonunuzu alacağım. Bundan böyle sizi bırakmam! :)

22 Eylül 2016
Sibel C.

Kuantum dönüşüm sayfasındaki herkese öncelikle Evridiki hanıma çok teşekkür ederim.

Bugün yaptığımız çalışmadan sonra geri dönüşleri hiç çaba göstermeden aldım hala şaşkınım ve bunu herkes ile paylaşmak istedim çalışmadan hemen sonra iş teklifi aldım 1,5 yıldır işsizim hayatımda her şeyin değişeceğine kesinlikle inanıyorum.

İyi ki sizi tanımışım Evridiki Hanım, sevgiler

30 Ağustos 2016
Asiye .

Büyük süpriz oğlumda işe başladı düğümler çözüldü şükürler olsun teşekkür ederim kuantum dönüşüm Evridiki Dakos süpersinnnn

10 Ocak 2017