Mutsuzluk bir kader değil, sadece yanlış bir seçim! Mutluluk bilinçli seçiminiz olsun!
Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Bir seansın süresi 1.5-2 saattir. Ancak danışanın konusuna ve kullanılan tekniğe göre daha uzun sürebilir. İlk seanslar genelde bu süreyi aşar, buna rağmen bunun bir kesinliği yoktur!

Istanbul ili dışında yaşayanlar, telefon ve internet aracılığı ile seans alabilir. Ancak geçmiş yaşam regresyon terapisi için yüzyüze çalışmak daha faydalıdır.

Evet. Çalışmaların verimli olabilmesi için temel bazı bilgilere sahip olunması gerekmektedir.
Bundan dolayı ömür boyu kullanılabilecek, çok değerli bilgiler içeren en az 1 seanslık "Farkındalık" eğitimi ile kullanılacak teknikler için gerekli eğitimler verilmektedir.

Dönüşülecek konunun seans sayısı ezbere bilinemez. Kaç seans olacağı konuya ve o konunun derinliğine bağlı. Analizler ve ilk arınma seanslarından sonra danışmanın da tavsiyeleri doğrultusunda danışanın kendisi bunu hisseder ve o talep eder.

ÖNERİLER

A- Dönüşüm Çalışması için danışanda Farkındalık bilgisi (enerjiler, spiritüel bilgi, karma vs) yoksa eğer asgari dört seans gerekmektedir.

1- Analiz  (Bilinçaltı kalıplarını saptama, kök inanç, korkular vs)
2- Farkındalık Eğitimi ve uygulanacak teknikler ile ilgili temel bilgiler.
3- Şimdiki Yaşam Regresyon Terapisi - Bilinçaltı Arınma Çalışması
4- Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi - Bilinçatı Arınma Çalışması (ertesi gün veya ertesi hafta)

İlk üç seans aynı gün (tam gün çalışması)
Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi (ertesi gün veya ertesi hafta)

B- Bu tür çalışmalar hakkında derin bilgisi olan danışanlara "Farkındalık" eğitimi gerekmemektedir. Bu durumda blok halde 2 seans ve 1 Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi tavsiye edilmektedir. Daha sonrası seanslar kişinin dönüştürdüğü konunun derinliğine göre, karşılıklı belirlenir.

1- Analiz  (Bilinçaltı kalıplarını saptama, kök inanç, korkular vs)
2- Şimdiki Yaşam Regresyon Terapisi - Bilinçaltı Arınma Çalışması
3- Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi - Bilinçatı Arınma Çalışması (ertesi gün veya ertesi hafta)

İlk iki seans aynı gün (blok çalışma)
Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi (ertesi gün veya ertesi hafta)

Danışanın "Farkındalık" bilgisi varsa ve dönüştürmek istediği konunun sebebini net olarak biliyorsa, tek seans alınabilir.

Hayır. Tüm konular, koca bir yaşamın getirdikleri birkaç seansta dönüştürülemez ancak çalışılan, belirlenmiş bir konuda bir seans ile dönüşme ihtimali vardır. Bazen bir tek seansta bazen de birkaç seansta arzu edilen sonuçlar alınabilir. Kişinin inancına, hazır olmuşluğuna ve konusunun derinliğine bağlı olarak seans sayısı değişme gösterebilir.

Bunun yanısıra bir konu üzerinde çalışırken, iç içe yerleşmiş matuşka bebekleri gibi, başka bir konunun da yüzeye çıktığı ve onun da şifalandığı görülmüştür.

Örneğin,

Aşk ve ilişki üzerine yaptığımız bir regresyon çalışmasında, özsaygı, özgüven, bağımlı ilişki kodu, bolluk ve bereket konusunun kodu da ortaya çıkmış ve o da şifalanmıştır.

Başka bir teknikle,  baba ile çok kötü giden bir ilişkiyi çalışırken, danışanın hayatında çok az olan ama en çok istediği şey ve bir sonraki seansta çalışmayı planladığımız “para” konusu trans esnasında yüzeye çıktı.  “Para kötü,” kodu saptandı.
Hayatında sürekli az parası ve alacak borçları olan danışanım, “para sevgiden üstün tutuluyor, para sevgiyi öldürür” kodu ile yaşamakta idi. Aslında bilinçte “parayı seviyorum” düşüncesine rağmen, bilinçaltında “paradan nefret ediyorum, benden daha değerli, ya ben ya para” negatif kök inancını taşıyordu. Seans anında ortaya çıkan bu kod da o seansta dönüştürülünce, danışanım hem babası ile barışmış ve ilişkileri çok iyileşmiş, hem de bolluk bereketi artmıştı. Alacaklılarından paralarını almaya  başlamakla kalmamış aynı zamanda ona ömrü boyunca kuruş vermeyen babasından da harçlık almaya başlamış, babası evini danışanımın üzerine yazacağını söylemiştir.
Danışmanın analiz yeteneği, deneyimi, dikkati ve iyi niyeti ile de ilgili olan bu tür ekstra kod analiz ve dönüşümlerin tüm çalışmalarda oluşacağı garanti edilemez, ancak benim çalışmalarımda sıklıkla karşıma çıkmıştır. 

Seans sonuçları yani dönüşüm genelde 21 gün (nöronların bilgiyi alması için gereken zaman) sonrasında kendisini göstermektedir. Ancak yapılan çalışmalar bunun kişiden kişiye değiştiğini, kesin bir zamanı olmadığını göstermiştir. Çok köklü sorunlarda iki veya üç ay gerekebildiğini, ancak bazı çalışmalarda ise 1 hafta, 2 gün hatta 6 ile 12 saat içinde mucizevi dönüşler gerçekleştiği görülmüştür.

Tekli veya blok seans rezervasyolarının, özellikle de üçlü ve dörtlü blok çalışma yapılması durumunda çok önceden yapılması gerekmektedir.

Zira bu dörtlü blok çalışma paktinde (hafta sonu iki gün) İstanbul dışından gelen danışanlar tarafından tercih edilmektedir, bundan dolayı rezervasyonların mümkün olduğunca erken yapılması tavsiye edilmektedir. 

Danışmanla alacağınız seansları ve tarihleri belirledikten sonra aşağıda verilen hesap numarasına, seans ücretlerinizin hepsini peşin olarak yatırdıktan sonra rezervasyonunuz gerçekleşmektedir.

Seans ücretleri peşin olarak, seans öncesi ödenir ve bu şekilde karşılıklı mutabık kalınan tarihler için rezervasyonlarınız gerçekleştirilir.

Hayır. Seans ücretleri rezervasyon esnasında ödenmektedir.

Seans ödemeleri peşin olarak kabul edilmektedir.

İptal edilen seans ücretleri geri iade edilmez. Danışanın, seansına gelemediği durumlarda, 15 gün önceden bildirmesi durumunda rezervasyon bir kereye mahsus olmak üzere karşılıklı mutabık kalınan başka bir tarihe alınabilir.

Kuantum Olumlama Katları, haftada bir, toptan kargoya verilir. Kargo günleri genelde Çarşamba veya Perşembedir. Gecikmelerin olmaması için son günün beklenmemsi rica olunur.  

Aşağıdaki hesap numarasına ücreti yatırdıktan sonra, kuantumdonusum@gmail.com adresine, adınızı, soyadınızı, açık adres ve telefonunuzu, dekont ile birlikte yollamanız koşulu ile siparişiniz gerçekleşiyor. Detaylı bilgi için lütfen Olumlama Kartları Sayfasına  gidin

"Bu Haftanın Kuantum Olumlama Kartları Kargoya verildi" mesajı Facebook'tan alıcı isimleri belirtilmeden yayınlanmaktadır. Ayrıca kargo şirketinden teslim tarihinizle ilgili mesaj gönderilmektedir.

Evridiki Dakos Syntichakis

Halbank
İban TR 78 0001 2009 7990 0001 0213 56
Halkbank Beyoğlu Şubesi 9799 (Bazı bankalarda şube kodu 0799 olarak tanınıyor)
Hesap No. 01 02 13 56

Lütfen Havale türü sorusunda "Diğer" seçeneğini kullanın. Açıklama bölümüne de "Adınızı" yazın.

Seanslarda belli bir din öğretisi yoktur ve seansları almak için de belli bir dine mensup olmak gerekmiyor. Kişinin inaçlarına sınırsız saygı gösterilmekte ve inançlarına uygun şekilde çalışılmaktadır. 

Hayır. Geçmiş Yaşamlara inanmanız gerekmiyor. Bu çalışma bir bilinçaltı çalışmasıdır. Çalışma için önemli olan bilnçaltının bize öykü halinde verdiği bilgi ve onun terapisidir. 

Kuantum Olumlama Kartları

Olumlama Kartları

Kuantum Dönüşüm çalışmalarında kullanılan, el Yapımı Mucizevi Kuantum Olumlama Kartları Satın Al

Sübliminal CD

Size özel hazırlanan subliminal mesajlarla geleceğinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Satın Al

LİSTEMİZE KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN

Geribildirimler
Cigdem O.
Sevgili Evridiki

Nerden baslasam, nasil anlatsam bilemiyorum. Cok kotu bir zamanimda cikti karsima.facebook sayfamda karsimdaydi ve gitmeliyim dedim biran once.İlk seansa gittigimdeki ruh halimi gorseniz inanamazdiniz herhalde. Kafamda bir suru takinti ,kalp kirikligi . Kalbim öle bi sıkısıyordu ki sanirsin agzimdan cikacak. Dakikalari sayar halde gittim Evridiki ye . Ne yiyiyor ne iciyordum kim ne dese sallamaz haldeydim . Hatta o kdr kotuydum ki dedim acil bi cikis yolu lazim bana lutfen ama lutfen beni hemen seansa alin vakit yaratin . Bir yanim bi cikis bir umut ariyor diger yanimda diyordu ki aman gitsem nolcak ne degisecek !!! Su ana kdr daha sadece iki seans yaptik birlikte . Seanslardaki kendime ben bile inanamadim . İcimden baska ben cikti resmen. İlk seans bittiginde donusum baslamisti bile .Sakin ol dedi sabirli ol dedi dengede ol dedi . İnanmadim dedim mucizemi gormek istiyorum. Dedi ki akista ol dengede ol israr etme donusum basladi birak aksin gitsin hersey guzel olacak. İnanir miyim tabiki inanmadim hemen arkasindan bir farkindalik seansi . Artik mantikli dusunebiliyordum ama yine de israrciydim . İyi seyler beni mi bulcak dedim hemencecik . Bunca yildir olmadi simdimi olcak dedim .

Evridiki hep yanimdaydi ne zmn ihtiyacim olsa ulasabildim. Hep destek oldu her zaman sabirla dinledi , sabret dedi surekli . Sonra kartlarim elime geldi. Kartlari ilk sectigimdeki saskinligimi anlatmam mumkun değil. Neyle ilgili sıkıntım varsa onla ilgili kartlar karsimdaydi. İlk mucizem oydu sanirim. Şok olmustum nasil olurda 3-5 kagit parcasi ihtiyacim olan seyleri soyler diye. Sorgulamadim inanmaliyim dedim ve olumlamalarima basladim. Veeeeee asil bomba geliyorrrr ilk seansimizin 18.gununde yani bugun 

   
              <span class=07 Mayıs 2018
Çiğdem .

"Şifan daim olsun! Bütüne faydalı olsun! Öyle de OL'du"

Aşağidaki yazı Facebook sayfamın paylaşımıdır.

27 Şubat 2017
Olgun T.

Tek kelime ile, SİHİRLİ KARTLAR!

01 Kasım 2016
Ferda E.

Niyetin ve inancın gücü...!!!

Olumlama Kartları ve Kart Analiz Seansı alan bir danışanımdan harika bir geribildirim! :)

Değerli eğitmen meslektaşım Ferda Hanım,

Güzel sözlerinize çok teşekkür ederim... ayrıca bu paylaşımı yaparak hepimize ümit ve moral olduğunuz için hepimiz adına çok teşekkür ediyorum!

Bolluk ve bereketinizin, şansınızın devamını diliyorum. :)

Telefonla kart analiz seansında, yaptığımız o özel çalışmada gün yüzüne çıkan konuları da halleder ve önerdigim kart çalışmalarını da yaparsanız, Allahın izni ile kapılar ardına kadar size açılacak...

Kapıların açılacağına dair aldığınız ilk işaret taksicinin sizden gerekenden çok daha azını alması, bolluk ve bereketinize ihtiyacınız olduğu bir anda bir nevi destek vermesi..

Ve bana bahsettiğiniz yoktan var olan arkadaş desteği, özel dersler ve MÜDÜRLÜK gibi aynı anada 2 iş teklifi almanız...

Bunların hepsi mucize!!! Mucize bir objeyi düşünce ile hareket ettirmek vs değil!

Mucize ihtiyacımız doğrultusunda umulmadık zamanada bize maddı ya da manevi desteğin verilmesidir!

Şükürler olsun! Şifanız daim olsun! Öyle de OL'du! :)

Işık ve Sevgi ile,

Evridiki Dakos

MUTSUZLUK BİR KADER DEĞİL, SADECE YANLIŞ BİR SEÇİM!
BİLİNÇLİ SEÇİMİNİZ MUTLULUK OLSUN!

08 Mart 2017
F.E. .
Kartlarınız elime geçer geçmez mucizeler yaşadım üstelik sizinle daha telefondan görüşmedik. Siz, kartlarınız ve ışığınız bana güç,yaşam sevinci verdi .Yarınlarıma güvenle bakmaya başladım ki daha hiçbir çalışma yapmamışken.
Sesinizi duymak ve sizinle konuşacak olmam fikri çok heyecanlandırıyor beni.
Sizinle  hemen bir mucizemi paylaşmak istiyorum.
Kartlarınız dün elime geçti. Hatta kargo geldiği zaman evde değildim.taxi ile kargo şirketine gittim henüz daha dağıtımda olduğu için geri dönmemiş.Taxi ile Edirne sokaklarında kargo arabasını arayıp nihayet buldum ve kartlarımı aldım. Taxiye parayı uzattım sadece10 tl aldı en az 25 tl lik bir kovalamaca yaşadığımız halde . nedenini sordum ''hocam senin için çok önemli olduğu belli benim de bir katkım olsun istedim'' dedi. Maddi açıdan oldukça büyük sıkıntı içindeyim ama kızımın doğum günü olduğu için ve evladımın hem anası hem babası olduğum dan dolayı gitmek zorundayım. bugün bir arkadaşım beni arayarak 500 tl verdi . İhtiyacın olacak diye. Bunlar kartlarınız alıp sadece kutuyu açmam ve ek 2 kartı okumamla gerçekleşti.Mucizeleri yaşamaya başladım. Şimdi sizinle konuşmak iletişim kurmak benim için neden çok değerli ve heyecan verici olduğunuzu anlıyorsunuzdur.
Biraz uzun oldu ama bir çocuk gibi çok heyecanlandım. :)

Size ilginç bir şey daha yazmak istiyorum. KARTLARINIZI SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE HER YERDE TELEFONUMDAN AÇIP HANGİ ARKADAŞIM OLURSA TV RÖPORTAŞINIZI İZLETTİM.
Arkadaşlarımın hemen hepsi Ferda farkında mısın ne kadar benziyorsunuz hanımefendi ile? Saçlar arasında morlar, yüzükler, konuşma, yüz, vücud sadece Evridiki hnm senden daha genç diye.

Çok ama çok keyif aldım. Size benzetilmekten. :)
Bence de benziyoruz, mimiklerimiz bile.

Değerli bir insana benzetilmek çok ama çok güzel. <3
14 Aralık 2016