Mutsuzluk bir kader değil, sadece yanlış bir seçim! Mutluluk bilinçli seçiminiz olsun!
Kuantum Olumlama Kartları
Kuantum Olumlama Kartları

Bilinçaltınızı kodlamanın yanısıra ihtiyacınız olan mesajlara 'kanallık eden' sihirli kartlar...

Aşk, sevgi, para, iş, kariyer, mutluluk, bolluk ve bereket, mutlu ve huzurlu ilişkiler, affetme, kendini sevme ve ifade etme, başarı, huzur, kişisel gelişim ve benzeri konular içeren Kuantum Olumlama Kartları Kavanozundan niyet ederek çekeceğiniz kartlar, yaptığınız niyete göre mucizevi bir şekilde o gün veya o dönem "ihtiyacınız olan konularla" karşınıza çıkar ve size üzerinde çalışmanız gereken alanları gösterir.

Bir başka deyişle Kuantum Olumlama Kartları iç dünyanızda bulunan ve fark edemediğiniz, şifalandırmanız gereken kök korkuları ve kök inaçları (başarısızlık, kaybetme, yalnızlık, terk edilme, aldatılma, bağımlılık, endişe, beklenti, takıntı, ölüm, parasızlık, sevgisizlik, değersizlik, güvensizlik, kurban olma ve benzeri duygu ve inançlar) keşfetmenize, yüzleşip kucaklaşmanıza ve sonuç olarak özgürleşmenize yardım eder.

Manevi gücü çok büyük olan Kuantum Olumlama Kartları hiçbir zaman yanıltmış değildir çünkü "rastlantı" diye bir şey yoktur! Her şey Evren'in İlahi Taktiri ve Yasaları ile işler! Evren'in İlahi Dilini okuyabilenler çok iyi bilir ki, Evren yolladığı işaretler ve mesajlarla her an, her yerde bizimle konuşur, bize destek verir. Kuantum Olumlama Kartları da bu inanç doğrultusunda, pozitif enerji ile, sevgi ile hazırlanmıştır, bundan dolayıdır ki kullanan herkeste dönüşüm yolunda mucizeler yaratmıştır. Evet! Yürekten inandığınızda, kendiniz hakkında iyi ve dürüst bir yorum yapabildiğinizde, Evren'in diğer birçok araç gibi sizinle bu kartlar aracılığı ile de konuştuğunu ve size yol gösterdiğini şaşkınlıkla görecek, hepimize olduğu gibi hayretler içinde kalacaksiniz. :)

Daha net ve kısaca ifade etmek gerekirse Kuantum Olumlama Kartları iki alanda yardımcı olmaktadır; hem problemlerinizi saptamada "rehberlik", hem de saptadığınız bu problemleri (onlarla yaptığınız günlük çalışmalar sonucu) çözerek daha iyi yaşam dönüşümü yolunda size "yoldaşlık" etmektedir.

Başta çektiğiniz kartlara yorum yapma konusunda biraz kararsız kalabilirsiniz, kendinizi tanıdıkça ve kartları kullandıkça harika birer yol gösterici olduklarına siz de şahit olacaksınız. Evren'in bu kartlar aracılığı ile sizinle konuşması günlük yaşamınızın vazgeçilmez bir mucizesi haline gelecektir. :)

21 gün düzenli çalışmadan sonra yaşamınızda oluşan şaşırtıcı ve bir o kadar da muhteşem mucizeler Evren'in Gücünü ve bize bahşettiği muhteşem hediyenin; "yaratıcı gücün" ispatı olacaktır. Öyle bir güç ki; siz Kuantum çalışmaları ile dönüştükçe bu gücü daha etkili kullanabilecek, Çekim Yasasını daha kısa zaman dilimlerinde ve doğru olarak aktive edebileceksiniz. Zamanla yaşamınız mimarı siz olacaksınız!

Çok kökleşmiş ve çabasızlığın uygulanamadığı korkular, duygular ve kişiye özel bazı karmik deneyimler durumunda çalışmayı 21 günden daha fazla yapmak gerekebilir. Çalışma uzayabilir ancak çalışma esnasında yaşanan şaşırtıcı deneyimler ve çalışmanın sonunda elde edilen mucizevi yaratımlar hayatınızı pozitif ve istediğiniz yönde geriye dönüşü olmamak üzere değiştirecektir.

Kuantum Olumlama Kartları, Kuantum Dönüşüm Çalışmaları için "ÖZEL" olarak hazırlanmıştır. Geçmiş veya gelecek ile ilgili kehanette bulunmazlar. Fal kartları ile karıştırılmamalıdır. Kuantum Olumlama Kartları size geliştirmeniz ya da değiştirmeniz gereken konuları belirleyen ve bu değişim süreci boyunca kullanacağınız çalışma kartlarıdır.

250 olumlamadan oluşan Mucizevi Kuantum Olumlama Kartlarının katkı payı; Kavanoz veya kutu içinde ücreti alıcıya ait olmak üzere kargo ile gönderilir. Kartların bir kaç çeşit kullanım şekli vardır. Alıcıya detaylı kullanım yönergeleri verilecektir. BUNUN YANISIRA 1 YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KART ÇALIŞMA KOÇLUĞU YAPILACAKTIR.

Aşağıda Kuantum Dönüşüm Seansları boyunca Kuantum Olumlama Kartlarını kullanan danışanlarımın, kartlarla tek başına çalışan diğer kullanıcıların yorumlarını ve yaşadıkları inanılmaz mucizeleri, ayrıca benim kartların etkileri konusunda yaptığım denemeleri ve yaşadığım şaşırtıcı deneyimlerimi de bulacaksınız.

Ayrıca Business Channel TV programında konuşmanın sonlarına doğru Olumlama Kartlarını anlatıyorum, buraya basarak o videoya ulaşabilirsiniz.

Bana, size ve bütüne faydalı olması niyeti ile paylaşıyorum.

Işık ve Sevgi ile kalın,

Not: Kargoda oluşan bazı küçük kazalardan dolayı, Istanbul içine ve dışına kargo aracılığı ile gidecek Kuantum Olumlama Kartları kavanoz içinde değil, kutu içinde gönderiliyor.


☆ SİPARİŞ İLE İLGİLİ BİLİNMESİ VE YAPILMASI GEREKENLER ☆

Kuantum Olumlama Kartları, Kuantum Dönüşüm Çalışmaları için "ÖZEL" olarak hazırlanmıştır.

Geçmiş veya gelecek ile ilgili kehanette bulunmazlar. Fal kartları ile karıştırılmamalıdır. Kuantum Olumlama Kartları size geliştirmeniz ya da değiştirmeniz gereken konuları belirleyen ve bu değişim süreci boyunca kullanacağınız çalışma kartlarıdır.

250 olumlamadan oluşan Mucizevi Kuantum Olumlama Kartlarının katkı payı; Kavanoz veya kutu içinde 1800 TL olup, ücreti alıcıya ait olmak üzere haftada bir kez toplu olarak kargo ile gönderilir. Kartların bir kaç çeşit kullanım şekli vardır. Detaylı kullanım yönergeleri kartlar elinize ulaştığinda size mail yolu  verilecektir.

Not: Kargoda oluşan bazı küçük kazalardan dolayı, Istanbul içine ve dışına kargo aracılığı ile gidecek Kuantum Olumlama Kartları kavanoz içinde değil, kutu içinde gönderiliyor.


250 Mucizevi Olumlama Kartı ve 1 Yıl Boyunca ÜCRETSİZ Koçluk 1800 TL + Bileklik +KDV
Koçluk: Ayda 1 kez, 12 ay süresince kart çalışmanız ve gelişimlerinizle ilgili rehberlik ve destek!
 Kart Analiz & Kanallık Seansı 800 TL +KDV


Kart alanlara analiz seansını geçici bir süre için indirim ile uyguluyorum

Kartların kullanımı ve etkisi analiz ışığı altında çok daha etkilidir. Analiz bilinçaltı kodlarınız ile ilgilidir. Bu seans bir tek koda odaklıdır. Ancak bir seansta birkaç konunun da aydınlandığı olmuştur.

Kart analiz seansı ile normal analiz seansı aynı değildir, karıştırılmaması rica olunur. Yukarıdaki fiyat kartlar alındığı anda geçerlidir. Kartları satın alıp belli bir süre sonra analiz seansı isteyenler için geçerli değildir, bu durumda farklı ücretlendirme ile yapılan normal analiz söz konusudur.

HESAP BİLGİLERİ

Evridiki Dakos Syntichakis 
Halbank 
Iban: TR 78 0001 2009 7990 0001 0213 56

Halkbank Beyoğlu Şubesi 9799 (bazı bankalarda şube kodu 0799 olarak tanınıyor)
Hesap No: 010 213 56

Havale türü sorusunda "Diğer" seçeneğini kullanın. Açıklama bölümünü de "adınızı ve şehrinizi" yazın.

ATM aracılığı ile yapılan işlemlerde yaklaşık 5 ile 7 lira arası küçük bir işlem komisyon ücreti kesilmektedir. Ödeme yaptığınız anda sizden alınacak olan bu miktarı kart bedeli ile birlikte makineye vermeniz önerilir. Aksi taktirde kart parasından kesinti yapilacak ve sizler ikinci bir işlem yapmak ve ikinci bir hizmet bedeli ödemek zorunda kalacaksınız. 

Havale yapıldıktan sonra kuantumdonusum@gmail.com mail adresine "Kuantum Olumlama Kartları" başlığı altında dekont fotoğrafı, isim, soy isim, telefon ve adres bilgilerinin gönderilmesi rica olunur.

Telefon numaranız kargocuların size kargonuz ile ilgili sms yollaması açısından özellikle gereklidir.

Kendiniz hakkında (yaş, iş, eğitim, daha önce bu tür çalışmalar yapıp yapmadığınız vs) bilgi verir ve dönüştürmek istediğiniz konu hakkında bahsederseniz, (ve kartlar elinize ulaştığında size kanallık eden 3 kartın fotoğrafını gönderirseniz, normal kart alanlarla mail yolu ile, kart ve kart analiz seansı alanlarla da telefon yolu ile yapacağımız görüşmede) sizlere daha çok destek verebilirim.

Kuantum Olumlama Kart destenizin yanında desteden ayrı konmuş birkaç kart bulacaksınız, onlar destenizin dışında size kanallık mesajı vermek niyeti ile rastgele ancak size özel olarak çekilmiş kartlardır.

Sizlerle mail ya da telefon irtibatımız sırasında bu kartları ve destenizin en altında bulunan, en alttaki kartı okumanızı isteyeceğim. Hatırlamanız iyi olur. :)

kuantumdonusum@gmail.com 
0532 352 76 86

Seans ve diğer çalışmalarımdan dolayı telefona her zaman cevap veremeyebilirim, bu durumda mail yollayın lütfen.

Kargo ile ilgili Not:

1- Kargo bedeli kartların teslimi sırasında kargo firması yetkilisine ödenmektedir. Ancak bazen kargo çalışanları bu bedeli istemeyi ihmal etmektedir. Bu durumda lütfen bu bedelin ödenmesini sağlayın. Zira kargo "alıcı ödemeli" olduğu için firma yetkilileri tahsilat için tekrar tekrar size geleceklerdir!

2- Kargo şirketi görevlileri sizi evde bulamama durumunda size kargoyu belirtikleri şubeden almanız için haber kağıdı bırakmaktadır, sizin kargo şirketine gidip almamanız durumunda geri dönen kargo iki kere ücretlendirilmekte. Böyle bir durum yaşamamak için lütfen takipte bulunun. Benimle de "mail yolu" ile irtibatta geçin!

Yukarıda bahsettiğim konularda ve kargonun yolda "hasar görmesinden" hiçbir sorumluluğum ve ilgim yoktur, bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum.

Video
Kuantum Olumlama Kartları

Mutsuzluk bir kader değil, sadece yanlış bir seçim!

Kendinizi ertelemekten vazgeçin!

Yaşamınızın efendisi siz olun.

Kendi yaşamınızı kendiniz yapılandırın.

İlk ve önemli adım olarak kendinize bilinçaltı programla kartlarından hediye edin!

Buna layıksınız

çünkü

siz de herkes gibi değerli,

herkes gibi tek ve eşsizsiniz!

IŞIK VE SEVGİ DOLU

MUHTEŞEM BİR YAŞAM DİLİYORUM! :)

YORUM YAZIN
YORUMLAR
Sıla U.

Güne onlarla başlıyorum. Gece de onlarla uyuyorum! Bana o kadar iyi geldiler ki, sözle ifade edemem! Çok teşekkür ederim!

05 Temmuz 2016

Nevra Y.

Merhaba,

Olumlama Kartları alan ve Istanbul dışında yaşayan bir danışanımdan telefon görüşmemizle ilgili güzel bir geribildirim!

Konunun ilginçliği hoşunuza gidecektir. :) Buna benzer deneyimler yaşadığımız bazı danışanlarım ise bunları okurken seansta ve telefonda benimle yaşadıkları kendi anlarına geri dönecektir. :)

Herkeste var olan bu yetenek arındıkça ve zamanı geldiğinde belirmeye başlıyor.

Bize her şeyi cömertlikle sunan Yüce Yaradan'a şükürler olsun!

Nevra Hanıma paylaşımından dolayı hepimiz adına çok teşekkür ediyorum.

Evridiki Hanım'a teşekkürlerimle... :)

Kuantum Olumlama Kartlarının bana ulaştığı akşam kendisi ile yaptığım telefon görüşmesi beni çok şaşırttı ve açıkçası hala şaşkınlık içindeyim.

Sağ bileğimdeki ağrıdan bahsetti, ordan ameliyat olduğumu bilmesinden tutun, bacağımdaki sızıya kadar üstelik tam yerini buldu ...sol dizin biraz üstü, sol sırtımdaki ağrıya kadar hepsini hissederek beni şoke etti...!!!!

Kafamda zonklayan düşünceleri...yüreğimdeki sıkıntıları..telefonun öteki ucunda tek tek hissetti ve bana söyledi.

Eşimin sıklıkla beyaz gömlek giydiğini ve onunla aramın kötü oldugunu..cinsel yaşamımdaki soğukluğu. İş dünyamda birilerini affedemeyip sürekli onlara kızgınlık hissettiğimi...bunların hepsini buldu!!!

Sağ elimden, bana ait maddi bir sey çıktığını ve onu geri istediğimi söyledi.. o an tam şok oldum..arsam elimden gitmişti..şimdi geri istiyorum, çok pişmanım...

Evridiki Hanim zaman zaman ortaya çıkan bu yeteneğinden bahsetmese de gerekli zamanlarda hissiyat geldiğinde bunu yapabildiğini söyledi ve benden izin alarak bunu yaptı.

Kendisine cok teşekkür ediyorum, birlikte bana çok özel anlar yaşatan ilginç bir seans yaşadık.

İnanıyorum ki olumlama kartlarımdan da istediğim sonucu alacağım... :)

Sevgiler,
Nevra

14 Eylül 2016

Cemile G.

Cemilecigim

Evridiki Melek kumbaranıza ve kızınla sana bayıldım... 

Bu Kumbaranın Pembesini gördüğümde ofisime sizleri hatırlamak için alacağım!

Geri bildirimin ve özellikle de yaşadığın küçük küçük de olsa mucizeler için çok sevindim.

Dönüşüm işaretlerle başlar, bu küçük mucizeler de senin işaretlerin.

İnandıkça ve dönüşüm çalışmalarını yapıp akışa bıraktıkça, dileklerimiz en hayırlı zamanda oluşur! :)

Sizi Seviyorum!!!

MUTSUZLUK BİR KADER DEĞİL, SADECE YANLIŞ BİR SEÇİM!

BİLİNÇLİ SEÇİMİNİZ MUTLULUK OLSUN!


01 Mart 2017

Cemre S.

Evridiki Hanım daha ilk gün telefonda kendimi sevmekle ilgili verdiğiniz olumlama bana çok iyi geldi. :) "

30 Kasım

Olgun T.

Tek kelime ile, SİHİRLİ KARTLAR!

01 Kasım 2016

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER İÇİN *BURAYA* BASIN
SİPARİŞ FORMU

* Kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere haftada bir kez toplu olarak kargo ile gönderilir.

LİSTEMİZE KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN

Geribildirimler
Perihan Y.

Nasıl olurda her seferinde ihtiyacım olan kart çıkar?!

19 Mayıs 2016
Olgun T.

Tek kelime ile, SİHİRLİ KARTLAR!

01 Kasım 2016
F.E. .
Kartlarınız elime geçer geçmez mucizeler yaşadım üstelik sizinle daha telefondan görüşmedik. Siz, kartlarınız ve ışığınız bana güç,yaşam sevinci verdi .Yarınlarıma güvenle bakmaya başladım ki daha hiçbir çalışma yapmamışken.
Sesinizi duymak ve sizinle konuşacak olmam fikri çok heyecanlandırıyor beni.
Sizinle  hemen bir mucizemi paylaşmak istiyorum.
Kartlarınız dün elime geçti. Hatta kargo geldiği zaman evde değildim.taxi ile kargo şirketine gittim henüz daha dağıtımda olduğu için geri dönmemiş.Taxi ile Edirne sokaklarında kargo arabasını arayıp nihayet buldum ve kartlarımı aldım. Taxiye parayı uzattım sadece10 tl aldı en az 25 tl lik bir kovalamaca yaşadığımız halde . nedenini sordum ''hocam senin için çok önemli olduğu belli benim de bir katkım olsun istedim'' dedi. Maddi açıdan oldukça büyük sıkıntı içindeyim ama kızımın doğum günü olduğu için ve evladımın hem anası hem babası olduğum dan dolayı gitmek zorundayım. bugün bir arkadaşım beni arayarak 500 tl verdi . İhtiyacın olacak diye. Bunlar kartlarınız alıp sadece kutuyu açmam ve ek 2 kartı okumamla gerçekleşti.Mucizeleri yaşamaya başladım. Şimdi sizinle konuşmak iletişim kurmak benim için neden çok değerli ve heyecan verici olduğunuzu anlıyorsunuzdur.
Biraz uzun oldu ama bir çocuk gibi çok heyecanlandım. :)

Size ilginç bir şey daha yazmak istiyorum. KARTLARINIZI SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE HER YERDE TELEFONUMDAN AÇIP HANGİ ARKADAŞIM OLURSA TV RÖPORTAŞINIZI İZLETTİM.
Arkadaşlarımın hemen hepsi Ferda farkında mısın ne kadar benziyorsunuz hanımefendi ile? Saçlar arasında morlar, yüzükler, konuşma, yüz, vücud sadece Evridiki hnm senden daha genç diye.

Çok ama çok keyif aldım. Size benzetilmekten. :)
Bence de benziyoruz, mimiklerimiz bile.

Değerli bir insana benzetilmek çok ama çok güzel. <3
14 Aralık 2016
Alev .

Sevgili Evridiki, seninle bu yolculuğa çıkmak müthiş "Yıllardır" neden böyle davranıyorlar diye düşündüğüm konular aydınlandı. :)   

Kendimi çok rahatlamış üstümden bir ağırlık kalkmış gibi hissediyorum. Ne zaman para kazansak bir olay oluyordu ve bu parayı oraya ödemek zorunda kalıyorduk bunların sebeplerini başka birinin aile diziliminde anlamak Evren’in matematiğini anlamak blokaj enerjinin çözülmesini yaşamak harika bir duygu Pozitif enerjin, yol göstericiliğin köklerine kadar temizlenmek seninle çalışmak mutluluk verici ve huzurluydu. Teşekkürler.

Yeni dizim günlerini sabırsızlıkla bekliyorum. Her dizim derin bir arınma, büyük bir mucize! 

İyi ki seni tanımışım. :)


Meslek: Yoğun Bakım - Hemşire

20 Ocak 2019
Ferda E.

Niyetin ve inancın gücü...!!!

Olumlama Kartları ve Kart Analiz Seansı alan bir danışanımdan harika bir geribildirim! :)

Değerli eğitmen meslektaşım Ferda Hanım,

Güzel sözlerinize çok teşekkür ederim... ayrıca bu paylaşımı yaparak hepimize ümit ve moral olduğunuz için hepimiz adına çok teşekkür ediyorum!

Bolluk ve bereketinizin, şansınızın devamını diliyorum. :)

Telefonla kart analiz seansında, yaptığımız o özel çalışmada gün yüzüne çıkan konuları da halleder ve önerdigim kart çalışmalarını da yaparsanız, Allahın izni ile kapılar ardına kadar size açılacak...

Kapıların açılacağına dair aldığınız ilk işaret taksicinin sizden gerekenden çok daha azını alması, bolluk ve bereketinize ihtiyacınız olduğu bir anda bir nevi destek vermesi..

Ve bana bahsettiğiniz yoktan var olan arkadaş desteği, özel dersler ve MÜDÜRLÜK gibi aynı anada 2 iş teklifi almanız...

Bunların hepsi mucize!!! Mucize bir objeyi düşünce ile hareket ettirmek vs değil!

Mucize ihtiyacımız doğrultusunda umulmadık zamanada bize maddı ya da manevi desteğin verilmesidir!

Şükürler olsun! Şifanız daim olsun! Öyle de OL'du! :)

Işık ve Sevgi ile,

Evridiki Dakos

MUTSUZLUK BİR KADER DEĞİL, SADECE YANLIŞ BİR SEÇİM!
BİLİNÇLİ SEÇİMİNİZ MUTLULUK OLSUN!

08 Mart 2017