Mutsuzluk bir kader değil, sadece yanlış bir seçim! Mutluluk bilinçli seçiminiz olsun!
Evridiki Dakos Blog
Evridiki Dakos ile Ücretsiz ŞAMANİK AİLE DİZİMİ Çalışması

Hediye Çalışmamıza Davetlisiniz!


Ücretsiz ŞAMANİK AİLE DİZİMİ Çalışması

ucretsiz-samanik-aile-dizimi-calismasi

Işık ve Sevgi ile Merhaba

23 Mayıs'ta Zoom üzerinden yapılacak olan

Şeker Bayramı Hediye Çalışmamıza Davetlisiniz!

Evridiki Dakos ile

Sistemik Yasalar Işığı altında   

ATALARIMIZI  ONURLANDIRIYORUZ ve KUTSAMALARINI ALIYORUZ!

Bu Meditasyon özel bir ŞAMANİK AİLE DİZİMİ Çalışmasıdır.

Tarih: 23 Mayıs - Cumartesi

Saat : 22.00 - 23.30/24.00 

Yer: Zoom üzerinden

Davetliler: Herkese açık

Uygulayıcı: Evridiki Dakos

Katılım için lütfen

kuantumdonusum@gmail.com adresine yazın. Mail yolu ile sizlere çalışma için hazırlamanız gerekenler ve zoom katılım bilgileri yollanacaktır.

Dostlarınızı da davet edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hem dönüşecek, atasal yüklerinizden arınacak, hem de uygulayıcı olma yolunda EĞİTİM ALACAKSINIZ.
Devamı...

14 Mart 2020

Olumlama Kartları

Kuantum Dönüşüm çalışmalarında kullanılan, el Yapımı Mucizevi Kuantum Olumlama Kartları Satın Al

Sübliminal CD

Size özel hazırlanan subliminal mesajlarla geleceğinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Satın Al

LİSTEMİZE KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN

Geribildirimler
Asiye .

Büyük süpriz oğlumda işe başladı düğümler çözüldü şükürler olsun teşekkür ederim kuantum dönüşüm Evridiki Dakos süpersinnnn

10 Ocak 2017
Alev .

Sevgili Evridiki, seninle bu yolculuğa çıkmak müthiş "Yıllardır" neden böyle davranıyorlar diye düşündüğüm konular aydınlandı. :)   

Kendimi çok rahatlamış üstümden bir ağırlık kalkmış gibi hissediyorum. Ne zaman para kazansak bir olay oluyordu ve bu parayı oraya ödemek zorunda kalıyorduk bunların sebeplerini başka birinin aile diziliminde anlamak Evren’in matematiğini anlamak blokaj enerjinin çözülmesini yaşamak harika bir duygu Pozitif enerjin, yol göstericiliğin köklerine kadar temizlenmek seninle çalışmak mutluluk verici ve huzurluydu. Teşekkürler.

Yeni dizim günlerini sabırsızlıkla bekliyorum. Her dizim derin bir arınma, büyük bir mucize! 

İyi ki seni tanımışım. :)


Meslek: Yoğun Bakım - Hemşire

20 Ocak 2019
Sevgi C.

Yatırımımızı güvenilen bir insana yatirmakla aslında bugünkü olaya zemin hazırlamıştık. Tabiki en başından tahminlerim bukadar ileriye gitmemişti. Ta ki Yatırımımızı istediğimiz vakit o kişiden alamayınca şok olmamıza kadar. 1hafta boyunca yatirimimiz elimizden uçtu gözüyle baktık insanlara güvenmenin sınırı olduğunu fark ettik. Üzüntü, şaşkınlık, stres, ama umudun olduğu bir süreç yaşadık. Bu süreçte o parayı o kişiye yatirmamizda ısrar eden kişilerin hayatımızdaki müdahalesini istemedigimizi net olarak anladık. Bundan sonra yatırım konusunda ve ikili ilişkilerimiz konusunda daha çok mantıklı kararlar almaya calisicagimizin farkına vardık. Neyseki 1hafta sonra paramızı çok şükür alabildik. Ama parayı almamizin nedeni olan şeyi yapamadık. Hayırlısı değil diyip parayı aldığımıza, bunun yani alamadığımız seyin paramızı daha güvenli bir yere koymamiz için araç olduğunu anladık ve şükrettik. Bu sirada evde surekli kucuk kanatlar gormeye başladım oysaki telli olan camlardan girmesi imkansizdi ararda gorunce bir isaret oldugunu farkettim. Kuslar surekli yatak odamdaki cama gagalari ve kanatlariyla vurup gidiyorlardi evimizin icine kyslar giriyor carpip olecekler diye zor disari cikartiyordum.

Bunlar yasanmadan bilinmiyor, yasarken farkina variliyor. Ben kartları aldığımdan beri hergün uyguluyorum. Kartları uygularken bu olaylar gerçekleşti. Olumsuz gibi gözüken ama düşününce aslında olumluya dönüşen olaylar oldu. Kaybettigimi yatırımlarımızin hepsini geri alip daha guzel bir yatirim yaptık :)

Çok şükür Evridiki ablamla tanıştım ve olumlamalari hayatıma aldım. Çok sevimli, candan, ilgili, sıcakkanlı ve yardımsever bir insanı tanıdığıma şükürler olsun.

Kuantum Olumlama Kartlarını herkese tavsiye ederim. Bizde bir kac mucize yaratti. Hic yanimdan ayirmayacagim. Onlarla inancla çalışmaya devam edecegim. Size de mucizeler yaratir inşallah!"

08 Kasım 2016
Hatice T.

Sevgili Evridiki , Can dostum!

Seninle yaptığımız geçmiş yaşam çalışmasından sonra tamamen kaybettiğimi düşündüğüm ve özlediğim kişi beni aradı , görüştük. Çalışmadan sonra içime bir huzur doldu, kendi gücümün farkına vardım. Hepimizin içinde vardır bu yaratıcı güç ama farkedemeyiz . İşte çalışma sonrası bu gücü farkettim ben ve başlarda ürkek olsam da artık bu gücün bana ait olduğunu biliyor ve kullanıyorum yaşadığım, nefes aldığım her an bir mucize . Bu gücü görmemi sağladığın için sana binlerce teşekkürler . Eminim bundan sonraki çalışmalarımızdan sonra herşey çok daha güzel olacak .

Sevgiler Evridiki Dakos

03 Ekim 2016
Filiz A.

Sevgili Evirdiki❤❤

Hayatım berbattı, umutsuz tükenmiş bir haldeydim ve Allah karşıma seni çıkarttı. Kartları sipariş ettim ve kart analizi yaptırmaya karar verdim. Dün yaptığımız o muhteşem seanstan bahsetmeden geçemezdim. Olağanüstü bir deneyim ve seanstı Yıllardır içimde taşıdığım değersizlik duygusu sonucu, hayatıma çektiğim olumsuz ilişkilerin kaynağını o muhteşem tekniğinle, bilginle ve ışığınla bulman ve  içimden söküp atman hayatımın dönüm noktası olacak hissediyorum ve öyle de oldu. Yolum daha uzun biliyorum ve kartlara daha yarın başlayacağım. Şimdiden önce Allahtan sonra senin sayende şifalanacağıma inanıyorum ve öyle de oldu.

İyi ki varsın iyi ki seni tanımışım iyi kalpli melek❤❤❤

️İyi ki hayatıma dokundun ve ben sayende hiç olmazsa geriye kalan ömrümü daha farkında ve mutlu geçirme şansını yakaladım❤❤❤️darısı aydınlanmak isteyen mutsuz tüm insanlara  
              <span class=22 Nisan 2018