Mutsuzluk bir kader değil, sadece yanlış bir seçim! Mutluluk bilinçli seçiminiz olsun!
Evridiki Dakos Blog
İÇİNDEKİ YARALI ÇOCUĞU ŞİFALANDIR

Atölye


İÇİNDEKİ YARALI ÇOCUĞU ŞİFALANDIR

icindeki-yarali-cocugu-sifalandir

TAM GÜN KUANTUM DÖNÜŞÜM - BİLİNÇALTI DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ


YETMEDİ Mİ? 
Yıllardır acı çekiyorsun, sevdin karşılığını görmedin, saçını süpürge ettin, yemedin yedirdin, giymedin giydirdin, gün geldi haksızlığa uğradın, hayatını zehir ettiler konuşmadın, fedakarlık üstüne fedakarlık yaptın, onlar iyi olsun diye kendini hep arka planda tuttun ama yine de anlaşılmadın, değerin bilinmedi, bilinmiyor! Tüm bunlar karşısında içindeki çocuk kan ağlıyor ve sen hala eylemsiz mi duruyorsn?

ZAMANI GELMEDİ Mİ?

ARTIK O ÇOCUĞA SAHİP ÇIK!
ONA SARIL!
ONU SEV, SEV VE KORU!


Herkes gibi değerli hissetmek, huzurlu ve mutlu olmak, hayata gülümseyerek bakmak istiyorsan; başkaları tarafından değersizleştirilmiş, göz ardı edilmiş, sevilmemiş, onaylanmamış, anlaşılmamış, haksızlığa uğramış, yıllardır acı çeken, "LÜTFEN GÖR BENİ ! BANA YARDIM ET! BENİ KURTAR! ÇOK YALNIZIM! CANIM ÇOK YANIYOR. BENİ BİR TEK SEN KURTARABİLİRSİN! BENİM SENDEN BAŞKA KİMSEM YOK! ÇOK YALNIZIM, GÖR ARTIK BENİ! YARDIM ET! ÇOK YALNIZIM! :'( " diye sessizce yardım çığlıkları atan içindeki O yaralı çocuğa artık kulak ver ve onu şifalandır! Bunu senden başka hiç kimse yapamaz!

Kalk ve o küçük çocuğa sarıl ve seni sana kazandıracak bu hayati adımı at! Kendine zaman ayır ve bu dönüşüm çalışmasına katıl!

Seni senden başka hiçkimse sevemez. Ve sen kendini sevmezken başkası seni niye sevsin???

İlerlemenizi engelleyen, yaşamınıza blokajlar koyan "geçmişi affetme ve kendini sevme atölyesi" olan bu çalışma, grup olarak başlayıp, daha sonra 21 gün boyunca tek başınıza yapabileceğiniz bir teknik/uygulama olarak devam edecektir.

Kısaca, bu çok faydalı ve etkili atölye, sadece o gün uygulanan seanslarla kalmayıp, 21 günlük bir bilinçaltı dönüşüm çalışmasını da ihtiva etmektedir. Birçoğumuzun yeniden doğuş dediği türden bir çalışma! :)

Kuantum Dönüşüm Atölyesi sırasında ve sonradan sizlere 21.gün boyunca çalışmanızda ve belki de ömür boyu size arkadaşlık edecek küçük ama çok hoş bir hediyem de olacak. :) ♥

Bu "bir tam gün çalışmasını", seans alamayanlara özellikle onlar için çok uygun şartlarda organize etmeye çalıştım. Çalışmada ayrıca yiyecek ve içecek ikramı da olacaktır.

Bu çalışmada "Kuantum Olumlama Kartları" (benim yazdığım) olanların yanlarında getirmesi, olmayanların ise ayrıca satın alması gerekmektedir. Çalışma gereği farklı olumlama kartlarının olmaması gerekir. Kartların ücretlendirilmesi seans ücretinin dışındadır! Kuantum Olumlama Kartları, kanallık özelliğine de sahip, ömür boyu kullanabileceğiniz çok değerli bilinçaltı dönüşüm kartlarıdır!

"İçindeki yaralı çocuğu şifalandırmayı arzu edenlerin" bir an önce benimle iletişime geçmesini rica ediyorum. :)

Bu fırsatı değerlendirmenizi öneririm. Çalışma çok etkili!!! Danışanlarımın ve kendi deneyimlerimden dolayı buna bütün yüreğimle inanıyorum ve bundan dolayı tüm yüreğimle öneriyorum.

Hepimize, bütüne faydalı olsun!
Öyle de OL'du!

Yüreğim Işık ve Sevgi dolu sizleri bekliyorum :)
Evridiki
<3

 

"İÇİNDEKİ YARALI ÇOCUĞU ŞİFALANDIR!"

ATÖLYE BİLGİLERİ

Çalışma: Geçmişi Affetme ve Kendini Sevme Atölyesi

Tarih: 25 Şubat 2017 Cumartesi

Saat: 10.00 -18.00 (Tam gün)

Yer: Taksim-İstanbul

Son katılım tarihi: 21 Şubat 2017

Rezervasyon: Kaparo karşılığı

Workshop Lideri: Evridiki Dakos - Kuantum Yaşam Koçu/İng Öğrt

İrtibat: kuantumdonusum@gmail.com

<3

MUTSUZLUK BİR KADER DEĞİL SADECE BİLİNÇSİZCE BİR SEÇİM!
DÖNÜŞÜN! BİLİNÇLİ SEÇİMİNİZ MUTLULUK OLSUN!

 

Olumlama Kartları

Kuantum Dönüşüm çalışmalarında kullanılan, el Yapımı Mucizevi Kuantum Olumlama Kartları Satın Al

Sübliminal CD

Size özel hazırlanan subliminal mesajlarla geleceğinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Satın Al

LİSTEMİZE KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN

Geribildirimler
Sevgi C.

Yatırımımızı güvenilen bir insana yatirmakla aslında bugünkü olaya zemin hazırlamıştık. Tabiki en başından tahminlerim bukadar ileriye gitmemişti. Ta ki Yatırımımızı istediğimiz vakit o kişiden alamayınca şok olmamıza kadar. 1hafta boyunca yatirimimiz elimizden uçtu gözüyle baktık insanlara güvenmenin sınırı olduğunu fark ettik. Üzüntü, şaşkınlık, stres, ama umudun olduğu bir süreç yaşadık. Bu süreçte o parayı o kişiye yatirmamizda ısrar eden kişilerin hayatımızdaki müdahalesini istemedigimizi net olarak anladık. Bundan sonra yatırım konusunda ve ikili ilişkilerimiz konusunda daha çok mantıklı kararlar almaya calisicagimizin farkına vardık. Neyseki 1hafta sonra paramızı çok şükür alabildik. Ama parayı almamizin nedeni olan şeyi yapamadık. Hayırlısı değil diyip parayı aldığımıza, bunun yani alamadığımız seyin paramızı daha güvenli bir yere koymamiz için araç olduğunu anladık ve şükrettik. Bu sirada evde surekli kucuk kanatlar gormeye başladım oysaki telli olan camlardan girmesi imkansizdi ararda gorunce bir isaret oldugunu farkettim. Kuslar surekli yatak odamdaki cama gagalari ve kanatlariyla vurup gidiyorlardi evimizin icine kyslar giriyor carpip olecekler diye zor disari cikartiyordum.

Bunlar yasanmadan bilinmiyor, yasarken farkina variliyor. Ben kartları aldığımdan beri hergün uyguluyorum. Kartları uygularken bu olaylar gerçekleşti. Olumsuz gibi gözüken ama düşününce aslında olumluya dönüşen olaylar oldu. Kaybettigimi yatırımlarımızin hepsini geri alip daha guzel bir yatirim yaptık :)

Çok şükür Evridiki ablamla tanıştım ve olumlamalari hayatıma aldım. Çok sevimli, candan, ilgili, sıcakkanlı ve yardımsever bir insanı tanıdığıma şükürler olsun.

Kuantum Olumlama Kartlarını herkese tavsiye ederim. Bizde bir kac mucize yaratti. Hic yanimdan ayirmayacagim. Onlarla inancla çalışmaya devam edecegim. Size de mucizeler yaratir inşallah!"

08 Kasım 2016
Olgun T.

Tek kelime ile, SİHİRLİ KARTLAR!

01 Kasım 2016
Filiz A.

Sevgili Evridiki  
              <span class=07 Mayıs 2018

Asiye .

Büyük süpriz oğlumda işe başladı düğümler çözüldü şükürler olsun teşekkür ederim kuantum dönüşüm Evridiki Dakos süpersinnnn

10 Ocak 2017
Ferda E.

Niyetin ve inancın gücü...!!!

Olumlama Kartları ve Kart Analiz Seansı alan bir danışanımdan harika bir geribildirim! :)

Değerli eğitmen meslektaşım Ferda Hanım,

Güzel sözlerinize çok teşekkür ederim... ayrıca bu paylaşımı yaparak hepimize ümit ve moral olduğunuz için hepimiz adına çok teşekkür ediyorum!

Bolluk ve bereketinizin, şansınızın devamını diliyorum. :)

Telefonla kart analiz seansında, yaptığımız o özel çalışmada gün yüzüne çıkan konuları da halleder ve önerdigim kart çalışmalarını da yaparsanız, Allahın izni ile kapılar ardına kadar size açılacak...

Kapıların açılacağına dair aldığınız ilk işaret taksicinin sizden gerekenden çok daha azını alması, bolluk ve bereketinize ihtiyacınız olduğu bir anda bir nevi destek vermesi..

Ve bana bahsettiğiniz yoktan var olan arkadaş desteği, özel dersler ve MÜDÜRLÜK gibi aynı anada 2 iş teklifi almanız...

Bunların hepsi mucize!!! Mucize bir objeyi düşünce ile hareket ettirmek vs değil!

Mucize ihtiyacımız doğrultusunda umulmadık zamanada bize maddı ya da manevi desteğin verilmesidir!

Şükürler olsun! Şifanız daim olsun! Öyle de OL'du! :)

Işık ve Sevgi ile,

Evridiki Dakos

MUTSUZLUK BİR KADER DEĞİL, SADECE YANLIŞ BİR SEÇİM!
BİLİNÇLİ SEÇİMİNİZ MUTLULUK OLSUN!

08 Mart 2017