Mutsuzluk bir kader değil, sadece yanlış bir seçim! Mutluluk bilinçli seçiminiz olsun!
Evridiki Dakos Blog
AİLE DİZİMİ - SİSTEMİK KONSTELASYON ATÖLYE VE EĞİTİM

Farkındalıklar & Dönüşüm için ALAN AÇIYORUZ! Aile Dizimi Eğitimi ve Workshoplar hakkında detaylı bilgi için mail gönderiniz.


Olumlama Kartları

Kuantum Dönüşüm çalışmalarında kullanılan, el Yapımı Mucizevi Kuantum Olumlama Kartları Satın Al

Sübliminal CD

Size özel hazırlanan subliminal mesajlarla geleceğinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Satın Al

LİSTEMİZE KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN

Geribildirimler
Nevra Y.

Merhaba,

Olumlama Kartları alan ve Istanbul dışında yaşayan bir danışanımdan telefon görüşmemizle ilgili güzel bir geribildirim!

Konunun ilginçliği hoşunuza gidecektir. :) Buna benzer deneyimler yaşadığımız bazı danışanlarım ise bunları okurken seansta ve telefonda benimle yaşadıkları kendi anlarına geri dönecektir. :)

Herkeste var olan bu yetenek arındıkça ve zamanı geldiğinde belirmeye başlıyor.

Bize her şeyi cömertlikle sunan Yüce Yaradan'a şükürler olsun!

Nevra Hanıma paylaşımından dolayı hepimiz adına çok teşekkür ediyorum.

Evridiki Hanım'a teşekkürlerimle... :)

Kuantum Olumlama Kartlarının bana ulaştığı akşam kendisi ile yaptığım telefon görüşmesi beni çok şaşırttı ve açıkçası hala şaşkınlık içindeyim.

Sağ bileğimdeki ağrıdan bahsetti, ordan ameliyat olduğumu bilmesinden tutun, bacağımdaki sızıya kadar üstelik tam yerini buldu ...sol dizin biraz üstü, sol sırtımdaki ağrıya kadar hepsini hissederek beni şoke etti...!!!!

Kafamda zonklayan düşünceleri...yüreğimdeki sıkıntıları..telefonun öteki ucunda tek tek hissetti ve bana söyledi.

Eşimin sıklıkla beyaz gömlek giydiğini ve onunla aramın kötü oldugunu..cinsel yaşamımdaki soğukluğu. İş dünyamda birilerini affedemeyip sürekli onlara kızgınlık hissettiğimi...bunların hepsini buldu!!!

Sağ elimden, bana ait maddi bir sey çıktığını ve onu geri istediğimi söyledi.. o an tam şok oldum..arsam elimden gitmişti..şimdi geri istiyorum, çok pişmanım...

Evridiki Hanim zaman zaman ortaya çıkan bu yeteneğinden bahsetmese de gerekli zamanlarda hissiyat geldiğinde bunu yapabildiğini söyledi ve benden izin alarak bunu yaptı.

Kendisine cok teşekkür ediyorum, birlikte bana çok özel anlar yaşatan ilginç bir seans yaşadık.

İnanıyorum ki olumlama kartlarımdan da istediğim sonucu alacağım... :)

Sevgiler,
Nevra

14 Eylül 2016
Alev .

Sevgili Evridiki, seninle bu yolculuğa çıkmak müthiş "Yıllardır" neden böyle davranıyorlar diye düşündüğüm konular aydınlandı. :)   

Kendimi çok rahatlamış üstümden bir ağırlık kalkmış gibi hissediyorum. Ne zaman para kazansak bir olay oluyordu ve bu parayı oraya ödemek zorunda kalıyorduk bunların sebeplerini başka birinin aile diziliminde anlamak Evren’in matematiğini anlamak blokaj enerjinin çözülmesini yaşamak harika bir duygu Pozitif enerjin, yol göstericiliğin köklerine kadar temizlenmek seninle çalışmak mutluluk verici ve huzurluydu. Teşekkürler.

Yeni dizim günlerini sabırsızlıkla bekliyorum. Her dizim derin bir arınma, büyük bir mucize! 

İyi ki seni tanımışım. :)


Meslek: Yoğun Bakım - Hemşire

20 Ocak 2019
Filiz A.

Sevgili Evirdiki❤❤

Hayatım berbattı, umutsuz tükenmiş bir haldeydim ve Allah karşıma seni çıkarttı. Kartları sipariş ettim ve kart analizi yaptırmaya karar verdim. Dün yaptığımız o muhteşem seanstan bahsetmeden geçemezdim. Olağanüstü bir deneyim ve seanstı Yıllardır içimde taşıdığım değersizlik duygusu sonucu, hayatıma çektiğim olumsuz ilişkilerin kaynağını o muhteşem tekniğinle, bilginle ve ışığınla bulman ve  içimden söküp atman hayatımın dönüm noktası olacak hissediyorum ve öyle de oldu. Yolum daha uzun biliyorum ve kartlara daha yarın başlayacağım. Şimdiden önce Allahtan sonra senin sayende şifalanacağıma inanıyorum ve öyle de oldu.

İyi ki varsın iyi ki seni tanımışım iyi kalpli melek❤❤❤

️İyi ki hayatıma dokundun ve ben sayende hiç olmazsa geriye kalan ömrümü daha farkında ve mutlu geçirme şansını yakaladım❤❤❤️darısı aydınlanmak isteyen mutsuz tüm insanlara  
              <span class=22 Nisan 2018

Sıla U.

Güne onlarla başlıyorum. Gece de onlarla uyuyorum! Bana o kadar iyi geldiler ki, sözle ifade edemem! Çok teşekkür ederim!

05 Temmuz 2016
Çiğdem .

"Şifan daim olsun! Bütüne faydalı olsun! Öyle de OL'du"

Aşağidaki yazı Facebook sayfamın paylaşımıdır.

27 Şubat 2017